Club Brugge nieuws
©BlauwZwartfans

Nieuwe grasmat voor play-off 1? Check! Met dank aan drie van onze spelers

Twitter Club Brugge

Nog zes keer slapen tot onze eerste opdracht in play-off 1. Zondag zullen we zien of onze ploeg klaar is voor de hoegenaamd prangende eindstrijd. Eén ding is alvast zeker: aan de grasmat zal het niet liggen, die is er namelijk zonder enige twijfel helemaal klaar voor.

Op een nagelnieuw veld willen de troepen van Ivan Leko vanaf dit weekend op zoek gaan naar hun tweede opeenvolgende titel en voor Wesley Moraes, Stefano Denswil en Arnaut Danjuma wordt het een speciale ervaring om aan te treden op de nieuwe mat want zij staken zelf een handje toe om Jan Breydel in gereedheid te brengen voor vijf topmatchen richting landstitel. Bekijk hieronder het heerlijke filmpje dat furore maakt op de clubwebsite.

Reacties

Laatste nieuws

32,000FansLike
10,600VolgersVolg
1,564VolgersVolg

Populair Deze Week

Laatste Nieuws