Anderlecht is er woensdagavond niet in geslaagd om punten te pakken op bezoek bij Standard. Na een aangename pot voetbal haalden de Rouches het met 2-1 op Sclessin. Club Brugge kan daardoor donderdagavond – mits een driepunter in eigen huis tegen Charleroi – een nieuwe stap zetten richting zijn vijftiende landstitel.
De Brugse fans konden dus opgelucht ademhalen na de overwinning van Ricardo Sá Pinto en zijn manschappen en het werd alleen maar amusanter na affluiten. Hein Vanhaezebrouck liet immers per ongeluk een boer tijdens zijn interview voor de camera’s van PlaySports.
“Pardon”, voegde de coach van Anderlecht er snel aan toe. Maar iets zegt ons dat deze plotse oprisping hem nog lang zal achtervolgen. Er kwam zelfs al een remix. De Blauw-Zwarte aanhang komt alvast niet meer bij van het lachen op Twitter… Onderstaand de video en de bijhorende reacties.
Vanhaezebrouck laat een boer op televisie (tip: 🔊 geluid aan)
Hein laat dus een lekkere boer op TV, petje af @rscanderlecht 👌 #StaAnd
Dikke Hein rotte à l’écran, c’est cadeau 👌 #StaAnd pic.twitter.com/sL2zAyPVb6— Mathias Dierckx (@mathias_drx) 18 april 2018
Dé nieuwste remix van het moment: Burp Off van Hein V.! 🔊🔊🔊 #OutNow pic.twitter.com/exw47sATiP
— Play Sports (@playsports) 19 april 2018
Hopelijk gaat men nu niet denken dat hij een ‘boer’ is.
— Diederik Secelle (@_biebel_) 18 april 2018
BRRRP. 😂 https://t.co/B1nYKArotl
— Michael (@miichaaaaeel) 18 april 2018
Hein Vanhaezebrouck liet een boertje tijdens het tv-interview na #staand. Ja, Royal Sporting Club Anderlecht vercouckiseert snel. #sportslatenight
— Jeroen Maris (@jeroen_maris) 18 april 2018
Hahahaha :)! #boereeeuh https://t.co/FAICQltDzS
— Nico Vanhaelen (@NVanhael) 18 april 2018
Ik kan niet meer 😂😂
— Stefanie Staelens (@Stefanie__S) 18 april 2018