Maandagavond werd er in Extra Time naar goede gewoonte nagepraat over het voorbije voetbalweekend. Naast moderator Frank Raes zorgden Jan Mulder, Wesley Sonck, Filip Joos en Marc Degryse voor de nodige analyses over de tweede speeldag in de Jupiler Pro League.
De Club-fan bleef daarbij echter in de kou staan. Zo waren er geen beelden te zien van onze match tegen Eupen en kreeg zelfs het hoogstandje van Emmanuel Dennis geen aandacht. Blauw-Zwart kwam enkel op negatieve wijze ter sprake in de heisa rond Zulte-huurling Sander Coopman, omdat Essevee zo’n 700.000 euro moet neertellen als het de 22-jarige middenvelder tegen zijn moederclub wil opstellen.
“Ik denk dat het van Club slim is om Coopman nog een jaar uit te lenen”, opent Filip Joos de discussie. “Het is een fantastische voetballer, maar die wil ik dan ook vrijdag zien spelen. Ik wil genieten van hem en zien wat hij kan tegen een grotere club. Maar ze zijn bang bij Club.” Jan Mulder gooit er nog een stevige schep bovenop. “Club is een hele flauwe voetbalclub. Een hele, hele armzalige. Wat een mentaliteit zeg”, aldus de Nederlandse analist. Op Twitter dienen enkele Club-fans de heren van Extra Time van antwoord.
Joos hangt precies op café #extratime
— Stijn Van De Trein (@StijnVanDeTrein) 7 augustus 2017
Toen Filip Joos na oeverloos gezever over #buitenspel zichzelf interessant vond, heb ik, veel te laat, weggezapt. #Geeuw. #saai #extratime
— Pascal Ennaert (@pascalennaert) 7 augustus 2017
Gelijk dat anderlecht en andere ploegen nog geen speler verhuurd heeft zonder te mogen spelen tegen de ploeg man man #extratime
— geert Dewachtere (@GeertDEW) 7 augustus 2017
Tijd om Filip joos eens buitenspel te zetten zeker?!? #extratime
— pelardo (@pelardo) 7 augustus 2017
Die Mulder heeft gewoon geen enkele wedstrijd gezien waarover hij zit te lullen. Waanzinnig! #extratime
— Jan Wouters (@JanWouters7) 7 augustus 2017
Club Brugge bestaat blijkbaar niet meer. #extratime
— Stefanie Staelens (@Stefanie__S) 7 augustus 2017
Net naar #ExtraTime gekeken…Ja #Mulder, wat is #ClubBrugge toch een flauwe club he: https://t.co/dbemqqLsqh …En geen woord over #Dennis?
— Nico Vanhaelen (@NVanhael) 7 augustus 2017
Jan Mulder heeft maar een klein geheugen anderlecht doet hetzelfde qua uittgeleende spelers ..weer fcb belachelijk maken tss #extratime
— geert Dewachtere (@GeertDEW) 7 augustus 2017