Club Brugge heeft vrijdagavond gedaan wat het moest doen: het pakte ook op verplaatsing de drie punten en zet zo concurrenten Anderlecht en AA Gent onder druk.
Voor de massaal meegereisde Brugse aanhang werd het een match die niet snel vergeten zal worden. Niet dat de eerste helft zo spectaculair was, want op goeie pogingen van Rotariu en Engels na, was er weinig te zien. Tot Izquierdo even voor de pauze zijn duivels ontbond en tekende voor de 0-1.
Een heel andere wedstrijd na de rust. Eerst was er het onbegrijpelijke doelpunt van Pollet na mistasten van Horvath, maar een minuut later was het opnieuw Izquierdo die Club de voorsprong schonk.
Drie uitblinkers
De Brugse doelman herstelde van zijn blunder met prima reddingen op schoten van Hendrickx en Bedia. Een kwartier voor tijd kreeg Horvath zelfs een assist op zijn naam bij de hattrick van onze Gouden Schoen.
Het Blauw-Zwarte legioen genoot met volle teugen, maar toch vooral van de prestaties van uiteraard José Izquierdo, maar ook Dorin Rotariu en – jawel – Ethan Horvath. Een bloemlezing.
Ideaal zo’n doelpunt vlak voor de rust! Rotariu beste man op het veld! #chaclu
— Maarten (@MaartenKerkhof) 5 mei 2017
Rotariu & Joske: made in heaven 🔵⚫ #chaclu
— Kimkim 💙 (@JensRevival) 5 mei 2017
Dikke fan van Rotariu, kereltje kan wat. #chaclu
— Stefanie Staelens (@Stefanie__S) 5 mei 2017
IZQUIERDOOOOOOOOOOOOOOOOOO WOWOWOWOWOOWOWOWOWOWOWO #CHACLU
— Sven Govaert (@Gooverd) 5 mei 2017
Weer een miljoen erbij! #izquierdo #ChaClu
— Stijn Van De Trein (@StijnVanDeTrein) 5 mei 2017
Izquierdo knalt de titeldroom terug leven in #chaclu #JPL
— Frank Gielen (@gielen_frank) 5 mei 2017
Joske is koning #chaclu
— Lionel (@BBQezel) 5 mei 2017
#chaclu horvath is goedgekeurd voor mij xD
— De Anonieme HOND✌ (@AaronimoYT) 5 mei 2017
Na een nachtmerrie beleeft @HorvathEthan zijn American Dream. #chaclu
— kevmoort (@kevinvanmoortel) 5 mei 2017
#ChaClu horvath is zoals butina eerst flater(Dortmund – club)dan vaste man👊
— Steven Deleersnyder (@learie666) 5 mei 2017
Ondanks de blunder speelt Horvath toch een prima wedstrijd. Hij zorgt zelfs voor de assist bij de 1-3 ⚽️🥅👍🏼#ChaClu
— Steve Bierens (@SteveBierens) 5 mei 2017
Blunderen + assist + schitterende saves = debuut van @HorvathEthan bij @ClubBrugge #chaclu
— Thomas Soen (@thomassoen) 5 mei 2017