Club Brugge is erin geslaagd om de tweede plaats vast te houden tegen AA Gent. Blauw-Zwart won verdiend met 2-1 na doelpunten van Wesley, Vanaken en Saief.
Op het begin van de eerste en tweede helft na had de uittredende landskampioen het beste van het spel. Uitgerekend in de 23ste minuut bediende een goeie Refaelov Wesley via een corner voor het openingsdoelpunt.
Op het uur leek Vanaken met een knap afstandsschot alle twijfels weg te nemen, maar Saief zorgde 10 minuten later met de aansluitingstreffer toch nog voor een beetje spanning. De Buffalo’s slaagden er echter niet meer in om Horvath écht te bedreigen.
Club Brugge eindigt voetbalseizoen 2016-2017 op de tweede plaats en mag zich straks opmaken voor de voorronde van de Champions League. De Brugse aanhang zag een collectief goeie match van Blauw-Zwart, maar was vooral onder de indruk van Wesley en Horvath. Een bloemlezing.
Wesley speelt een geniale PO1. 1-0. #clugnt
— Björn Laget (@Beejay_A2B) 21 mei 2017
Wesley beloont voor zen werk 🔵⚫️ #CluGnt
— diego fieuw (@diegofieuw) 21 mei 2017
Wesley is echt ben beer #CluGnt
— Kris De Geyter (@GeyterKris) 21 mei 2017
Als Wesley in de toekomst zo blijft spelen, zullen we er nog veel plezier aan beleven. #clugnt
— Luc Delrue (@LucDelrue) 21 mei 2017
Dat diene Wesley mag blijven, mijn gedacht. Sterk, letterlijk en figuurlijk. En nog best snel ook volgens zijn gestalte. #clugnt
— Myriam Minne (@MyriamFCB1891) 21 mei 2017
Ethan Horvath’s stopping all the shots today. 🇺🇲 #CluGnt
— Hot Ham & Cheese SC (@FireBrant97) 21 mei 2017
Wat een beast die Horvath man! #clugnt
— Jarne (@megajerne) 21 mei 2017
In slowmotion wordt die redding van @HorvathEthan nog mooier. Prima save van de jonge Amerikaan ! #clugnt
— Michel Verhaeghe (@michelfcbweb) 21 mei 2017
Nie mis wh van Horvath 🔥🔥 #clugnt
— Marieke Devaere 🐧🔥 (@MariekeDevaere) 21 mei 2017
Aan #Horvath en #Wesley gaat #ClubBrugge nog veel plezier hebben volgend seizoen! Dé ontdekkingen van de Playoffs! #clugnt
— Nico Vanhaelen (@NVanhael) 21 mei 2017