Club klopte zondagnamiddag Oostende met 0-2 en springt zo opnieuw naar de leidersplaats. De Kustboys kregen vooral in het begin van de tweede helft een resem kansen, maar misten precisie in de afwerking. Maar ook naast het veld zat het KVO niet mee.
Bankzitter Bruno Godeau, die tijdens de wintermercato Zulte Waregem inruilde voor KV Oostende, moet de stoeltjes in het Albertparkstadion duidelijk nog beter leren kennen. Hij zat erbij en keek ernaar 🙂
De dekselse klapstoeltjes in Oostende maken een nieuw slachtoffer: @BrunoGodeau21. #kvoclu pic.twitter.com/As2Cm9YiHG
— Stadion (@VTMStadion) 14 februari 2016
Gelukkig voor Godeau moet er nog maar één wedstrijd afgewerkt worden in het Albertparkstadion. Zondag komt AA Gent immers op bezoek bij KVO. Daarna wordt de voetbaltempel afgebroken.